20 ינואר 2019,יום ראשון

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

ספורט

ברמת הגולן והסביבה

ספורט

יובל שודרון בעל קיר טיפוס בכרמיאל, הצליח להגיע  לעשירייה המובילה בתכנית האקסטרים בערוץ קשת, נינג'ה ישראל, ​אותה רותם סלע ואסי עזר הנחו לצדם של ניב רסקין ורותם ישראל פרשני הספורט.
 
tmvnh_rshyt_pvrmt12
רוב הילדים מאד אוהבים את שיעורי החינוך הגופני. קיום פעילות גופנית בקרב ילדים הוא אלמנט חינוכי חשוב. על מנת להצליח בפעילות ספורט זקוקים למשמעת, כח רצון, התמדה, מוטיבציה, ושיתוף פעולה – בעיקר כאשר מדובר על ספורט קבוצתי.
law11
חוק הספורט התשמ"ח – 1988 מחייב אגודות וארגוני ספורט וכן גם התאחדויות ואיגודים לבטח את שחקניהם וספורטאים הנוטלים חלק בתחרויות ספורט המאורגנים על ידם או מטעמם. גם ספורטאים קטינים זכאים לפיצויים לפי חוק הספורט
law11
people-2567245_960_720
לראשונה בעולם הספורט המוטורי: יצרנית הרכב אאודי בחרה בנהג מרוצים ישראלי להתחרות מטעמה באליפות איטליה לרכבי יוקרה - Super GT3
bar_baruch_2
untitled-1_559

אודות מרתון WINNER טבריה הבינלאומי

הרעיון להריץ מרתון בינלאומי סביב הכנרת החל להתגלגל בשנת 1975, בשיחות בין המאמן איליה בר-זאב ומזכיר ועדת האתלטיקה דאז דוד אייגר. באותם ימים עצם המחשבה על כך הייתה יומרנית, נוכח העובדה שבארבעת העשורים הקודמים נערכו בארץ פחות מ-20 מרתונים, ורק באחד מהם נמנו יותר משמונה מסיימים...


hzmnh_lytvnym_mrtvn_tbryh_1
תכירו את אלוף אירופה הטרי  לג'וניור בג'יו ג'יטסו ברזילאי.אור נשיא ממושב כנף ( דרום רמת הגולן ) 
no gi 13 במשקל עד 44 ק"ג – בקטגורית גילאים 12
התחרות נערכה בנובמבר בוולבר האמפטון שבאנגליה במסגרת אליפות אירופה .
פגשנו את אור לכמה שאלות: 
vr


דור אלון סובב כנרת ה-40 באופניים ע"ש יוסי דור

בואו לקחת חלק בארוע האופניים הגדול בישראל דור אלון סובב כנרת ה-40 שיתקיים ביום שבת ה-04.11.2017


 
20638619_1654292301271854_5354150967211094041_n
על הפרוייקט

'גלגלאור' היא קבוצה של רוכבי אופנים עיוורים ורואים. אנו משתמשים באופנים טנדם, שהינם אופנים מיוחדים בעלי שני מושבים, באמצעותם בעלי לקויות הראיה, יכולים להשתתף בחווית הרכיבה. מטרת הפרוייקט, להשיג מימון על מנת לרכוש עוד אופניים ולהגדיל את הקבוצה. כך נוכל להענות לבקשות של עיוורים נוספים שהיו מאד מעוניינים להצטרף.

עמודים

ספורט בגולן
מועצה אזורית גולן משקיעה משאבים רבים בפיתוח תשתיות הספורט ותמיכה בפעילות ספורטיבית בחבל ארץ זה. רשת המתנ"סים מציעה מגוון רחב ביותר של חוגי ספורט בגולן. ברמה פועלים גם מועדונים רבים וידועים של ספורט קבוצתי. תוספת חדשה יחסית (שנת 2015) למערך הספורט בגולן הוא קבוצת רוגבי (משחק כדור קבוצתי, המתיר הפעלת כוח על חברי הקבוצה היריבה, כדי להשתלט על הכדור).
הנופי הגולן והמרחבים הפתוחים בשילוב מזג אויר נוח יחסית יוצרים תנאים לענפי ספורט שלא ניתן לעסוק בהם באולמות, כגון רכיבה על סוסים או אופני הרים. מכלול התנאים הייחודי ברמת הגולן מאפשר גם עיסוק בספורט אתגרי, כגון טיפוס הרים, רכיבה על רכבי שטח, שהינה אחת האטרקציות התיירותיות המבוקשות באזור, או אפילו רפטינג. בחורף הר חרמון הנו המקום היחיד בארץ בו ניתן לעשות סקי.
פעילות ספורט בגולן אינה מסתכמת בספורט הישגי, תחרותי או אתגרי. ניתן למצוא כאן גם סוגים שונים של פעילות ספורט בריאותית, כגון יוגה ופילטיס – פעילות יעילה במיוחד באוויר הצלול ומול הנופים הקסומים של רמת הגולן. ספורט בגולן נושא במקרים רבים גם אופי של פעילות חברתית, כגון יום ההליכה או מרוץ, אליו מוזמן כל מי שחפץ בכך, בתנאי שרמת בריאותו מאפשרת זאת.
לא ניתן לדבר על ספורט בגולן מבלי להזכיר את מכללת אוהלו – מוסד השכלה גבוהה, המתמקד בחינוך גופני והדרכה בענפי ספורט שונים.
אנו מזמינים אתכם לצלוח את שבילי הגולן וליהנות מאוויר ההרים והנופים הקסומים והעיקר – שיהיה לכם לבריאות!
Subscribe to RSS - ספורט