20 ינואר 2019,יום ראשון

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

נדל"ן וכלכלה

ברמת הגולן והסביבה

נדל"ן וכלכלה

untitled-1_454
אמרו כן לאיחוד הקרנות!
קיבלת מכתב, מסרון או מייל מחברת הביטוח שנושאו איחוד קרנות הפנסיה?
הודעה על מהלך אחוד קרנות הפנסיה?

untitled-1_417
untitled-1_377

נדל"ן בגולן:

בשל צפיפות האוכלוסין בערים הגדולות שוק נדל"ן בגולן , כמו בכל הפריפריה, מתעורר. הישובים המפוזרים בנוף הפסטורלי של הרמה מתרחבים ומציעים מגרשים לבניה, התשתיות מתפתחות והשירותים הממשלתיים מונגשים לתושבי הגולן.
מעבר לכל דבר אחר, שוק נדל"ן בגולן הוא קודם כל הזדמנות. הזדמנות להיות שם ראשונים, לפני שהפיתוח והביקוש העולה, לצד מחירי הדיור הטופחים, יגיעו גם לרמת הגולן. מחירי הקרקע מושכים ביותר (ישובים מסוימים מציעים חלקות קרקע לבנייה במחיר פיתוח תשתיות בלבד). גודל החלקות המוצעות הנו שיקול נוסף. נכון להיום מוצעות בגולן  חלקות גדולות, המאפשרות לבנות את בית החלומות עם גינה רחבת ידיים, השונה כל כך מהגינות העירוניות אליהן הספקנו להתרגל (שלעתים אינן אלא אדניות מוגדלות מעט).
גם מבחינה עסקית מהווה נדל"ן בגולן הזדמנות. יישובים רבים ברמה, בהם קצרין, מציעים הטבות מרחיקות לכת למקימי מפעלי ייצור שישתלבו באזור התעשייה של היישוב ויספקו משרות לתושביו.
אבל בואו נדבר על היבט נוסף של נדל"ן בגולן: דמיינו את הנוף המדהים שנשקף מהחלון, את השקט והשלווה, האוויר הצח והגינה הפורחת. חיים שמתנהלים בדיוק לפי הקצב שלכם. וכל זה יכול להיות שלכם. מעבר להזדמנויות ההשקעה, מציע נדל"ן בגולן איכות חיים בלתי מתפשרת, ללא הרעש והצפיפות של העיר הגדולה.
הגולן – נדל"ן למביני דבר.
Subscribe to RSS - נדל"ן וכלכלה