16 נובמבר 2018,יום שישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

חדשות

ברמת הגולן והסביבה

חדשות

הבחירות לראשות המועצה, אשר נגררו לסיבוב שני, תמו אתמול, וסיום ספירות מרבית הקולות נקבע כי מי שישמש כראש המועצה הוא חיים רוקח שניצח את מיכל רייקין לאחר מאבק קולות צמוד
khyym_rvqkh
תושבי הדרום מתמודדים עם מציאות מחרידה של מלחמה בלתי פוסקת. בימים האחרונים אנו כמובן מרגישים את ההסלמה, אך המציאות הזאת היא חלק מחייהם כבר שנים ארוכות. תושבי צפון רבים מזמינים את חבריהם ובני משפחותיהם אשר גרים באזור המלחמה לבוא לתקופה של בריחה מהמציאות.
4534c40d-71df-484c-b686-9d4afa9b44bc
דוברות המשטרה (צפון):  בפעילות נחושה של השוטרים בתופעת החזקת אמצעי לחימה והשימוש בהם אתמול בכפר ריינה נעצרו שלושה צעירים בשנות ה-20 בחשד כי ביצעו ירי באחת החורשות בכפר, בעת מעצרם נתפס ברשותם נשק מסוג M-16.
whatsapp_image_2018-11-11_at_15.29.09_1
ילדי בית הספר היסודי "גמלא" בקצרין הגיעו היום עם חולצות שחורות לבית הספר כחלק מקמפיין ההזדהות #דרום_שחור עם הדרום הבוער.
 
8d2d8693-1c47-4bc8-8985-24a0f745b0d5
משרד האוצר מודה: חרף תיקון החוק שנכנס לתוקף בשנה שעברה, יותר ממחצית מהרשויות המקומיות בישראל אינן מדווחות על עבירות בנייה שנעשו בתחומן. תנועת רגבים צפויה לעתור לבג"ץ בפעם השניה לאחר עתירה דומה משנת 2012
rgbym
בחדרי הלידה במרכז הרפואי זיו בצפת אשר בממוצע נולדים בהם 10 תינוקות ביממה, נרשם שיא משמח במיוחד כאשר ביממה האחרונה הוכפל מספר היילודים ונולדו 20 תינוקות מתוקים, 10 בנות ו-10 בנים, מתוכם ארבעה זוגות תאומים.  שלושה זוגות תאומים נולדו להורים מצפת וזוג תאומים אחד נולד להורים מחצור הגלילית. ליולדות שלום וגם ליילודים.
705e1146-2456-41ae-9c07-87d272fbe8f5
untitled-5_15
untitled-5_3

הכן עצמך לצום! 
באדיבות סוזן באוורמן - תזונאית קלינית ומנהלת הדרכה גלובלית בתחום התזונה בחברת הרבלייף

untitled-5_2
חברות הכנסת יעל גרמן ויעל כהן פארן סיירו בהררי זבל בלתי חוקיים
tmvnh_bsyvr_13.8

עמודים

גולן לינק - משהו חדש מתחיל בגולן!

"משהו חדש מתחיל אצלנו ואצלכם עכשיו....."
משהו משתנה באוויר, העולם מתפתח, המדינה מתפתחת וכך גם הגולן.
כאנשים ,כהורים, כעובדים, כצרכנים, כבעלי עסק וכן גם כתושבים אנו דורשים יותר מהמקום בו אנו חיים.
לכאורה ברמת הגולן, יש הכול- אוויר צח, מרחבים, טבע ונופים מדהימים, קהילה חזקה, אזורי תעשיה, עסקים משגשגים, מרפאות,חוגים, מתנסים, תרבות, בתי ספר, פאבים, מסעדות, חוגים, בתי אבות, חדרי כושר, בריכות ועוד... אבל... משהו עדיין חסר... מעבר ליופי,לשקט ולקצב שיש בגולן אנחנו רוצים להרגיש שאנחנו חיים במקום קטן עם התחדשות והצלחות גדולות..
נראה שאנחנו מתרפקים בגעגועים לגולן של פעם אותו אחד לפני כ- 50 שנה כאשר וותיקי ההתיישבות מספרים על ההתיישבות ותחושת השייכות לפיסת האדמה שהיא הרי רמת הגולן‏.
ומאז, הגולן גדל!! ב-1967 היו אלו המקימים, וכיום בשנת 2017 רמת הגולן מונה כ- 50,000 תושבים . סביבה דינמית כזאת מחייבת חדשנות יצירתית, מחשבתית ומערכתית.
- לכולנו יש מכנה משותף, כולנו חיים בגולן ולכן הפורטל יקדם כל אחד ואחת מאתנו למקום שמאחד בין נשמה לעסקים, טכנולוגיה, טבע, למשפחות צעירות חדשות ולמשפחות ותיקות.
הבנו שצריך לעשות משהו שיאחד, יגדיל, יצור אווירה של ביחד, שתושבי הגולן ידברו באותה שפה, יקנו ,יטיילו, יצרו ,ישאפו, יבלו, ישנו ויעשו כל דבר שיכול לעשות את החיים בגולן לטובים יותר, מעניינים יותר וקלים יותר.
שנהיה גאים בכך שאנחנו חיים בגולן!! והגולן שואף לקידמה!!
אז איך הפורטל "גולן לינק" יעשה זאת? במשך חודשיים ישבנו וחשבנו מיטב המוחות איך לבנות אתר שיענה על כל הצרכים שלנו כתושבי רמת הגולן והסביבה??
עסקים, קהילה, חיפוש עבודה, ילדודס, חדשות, קופונים, תרבות, יד שנייה , טיולים, חוגים, לימודים ,נדל"ן, הכרויות ,ספורט, אומנות, כלכלה והתנדבות הם רק חלק קטן מרשימת הנושאים והמדורים שירכיבו את הפורטל. למעשה כל תושב גולן בכל גיל ימצא את מקומו ואת תחומי עניינו בפורטל..
"הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו"
ביחד נעשה זאת , גולן לינק- להתחבר כל פעם מחדש למקום שאנחנו אוהבים.
Subscribe to RSS - חדשות
randomness